• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Gıda Vakum Makinesi
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Peynir Vakum Makinesi
   23.500,00 TL + KDV
   Ayaklı Çift Çene Vakum Makinası
   35.650,00 TL + KDV
   Bu kategoride toplam 22 ürün listeleniyor.

   Vakum Makinesi

   Gündelik hayatı kolaylaştıran elektrikli ev aletleri, mutfaktan salona, yatak odalarından çalışma odasına kadar evin farklı bölümlerinde kullanılır. Kimi zaman temizlik, kimi zaman yemek ihtiyacını gideren kullanışlı ev aletleri arasında vakum makinesi çeşitleri de yer alır. Yiyeceklerin uzun süre taze kalması için kullanılan vakum makineleri, hacmi küçülterek dolabınızda yer açmanızı da sağlar. Mutfakta gıdalar için kullanılan vakum makinelerinin çalışma prensibi oldukça basittir. Vakum cihazı için üretilmiş özel poşetlere gıda ürünlerini yerleştirmeniz, ardından makine yardımıyla poşetin havasını boşaltmanız yeterlidir. Meyve ve sebzelerin, et ürünlerinin, peynir çeşitlerinin sağlıklı ve hijyenik koşullarda saklanmasında kullanılan bu makineler, farklı modellere de ev sahipliği yapar.

   Böylece ihtiyacınız olan makineyi bulmanız da kolaylaşır. Örneğin; et vakum makinesi sayesinde kıyma ya da parça etlerinizi havası alınmış poşetlere hapsedebilirsiniz. Bu şekilde buzluğa kaldıracağınız ürünleri dilediğiniz zaman poşetten çıkarıp kullanabilirsiniz. Gıdaların tazeliğini ve besin değerini koruyan vakumlama işlemi, bu tarz özelliğe sahip makineleri kullananlar tarafından tam not alır. Makinelerin poşetleri de farklı özelliklere sahiptir ve özenle dizayn edilir. Boyutların çeşitlilik göstermesi, size miktar ayarlama imkanı da tanır. Bunun için ihtiyaç duyacağınız litredeki vakum makinesi poşeti çeşitlerini değerlendirmeniz gerekir. Vakum makinelerinin kullanım alanları bunlarla da sınırlı değildir. 

   Makinenizi tercih ederken fonksiyonlarına, motor gücüne, temizleme kolaylığına, aparatlarına ve manuel ayarlarına bakmanızda fayda vardır. Gıda Vakum Makinesi sayfalarında ürünlerin tüm özelliklerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Karşılaştırma yaparak aradığınız ürünü daha kolay belirleyebilirsiniz. Renk ve tasarım anlamında da farklılık gösteren ürünler, mutfağınıza estetik bir görüntü de katar. Aradığınız tüm vakum aleti modelleri, gıda vakum makinesi sayfalarında onlarca seçenek eşliğinde size sunulur. 
    

   Birbirinden Kullanışlı Vakum Makinesi Modelleri


   Vakum makineleri modellerine göz atıldığında kompakt tasarımlar, pratik ve kolay kullanımlar göz doldurur. Ev tipi elektrikli mutfak vakum makinesi alternatifleri, et, balık veya sebze çeşitlerini küçük poşetlerde vakumlamanız ve bozulmadan saklamanız için idealdir. Meyve sebzelerin tazeliğini koruması için mini modeller bile tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olandan fazlasını aldığınız durumlarda ev tipi vakum makinesi ürünlerinin çok fonksiyonlu tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Vakum makinelerinin pek çok modeli vardır. Örneğin; mutfakta kullanılmak için üretilenler, yer kaplamayan ince ve minimal tasarımlarıyla dikkat çeker.

   Mini vakum makinesi seçenekleri, küçük mutfaklar için bile kullanışlı hale gelir. İnce ve uzun tasarımıyla her yere kolaylıkla sığan makinenizi, kullanmayacağınız zaman kaldırabilirsiniz. Hafif yapısı nedeniyle makinenin taşınması da kolaydır. Gofrajlı ya da tırtıklı olarak bilinen vakum poşetleri, dünya genelinde en çok kullanılan poşet çeşitleridir. Ev tipi vakum makinelerinde kullanılan bu poşetler desenli çeşitlere de sahiptir. Makinenize uygun poşeti tercih ettiğinizde, alacağınız sonuçlar da iyi olur. Vakum infüzyon makinesi küçük ve orta ölçekli işyerlerinde de kullanıma uygundur. Özellikle kalabalık nüfusun olduğu çalışma ve yaşam alanlarında, gıda istiflemede önemli ürünler olurlar. Evinizde dört mevsim tüketebileceğiniz sebze ve meyveleri, bakliyatları ya da yaş gıdaları güçlü vakum motoruna sahip ürünlerle vakum yapabilirsiniz. Yaz sebzelerini kışın tüketmenin tadına varabilirsiniz. Poşetlerin ağız kısmını vakumlayıp yapıştırmaya yarayan poşet tarzı vakum makineleri özellikle işletmelerde kullanışlıdır. Yapıştırma izlerini de ortadan kaldıran bu makineler, estetik bir biçimde paketleme işlemi yapmayı olanaklı kılar. 

   Hayatı Kolaylaştırmak İsteyenlere: Vakum Makinesi


   Vakum makinelerinin tasarımları ve renkleri de kullanıcı ihtiyaçlarına ve taleplerine yanıt verecek şekilde belirlenir. Beyaz ya da gri, metalik tonlardaki makineler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Mutfakta kullandığınız mobilya da ev aletlerinin rengine göre de tercihlerinize yön verebilirsiniz. Küçük vakum makinesi çeşitleri arasında yer alan beyaz makineler, kolay temizlenebilen yüzeyleri ile kullanıcılara kolaylık tanır. Nemli bir bez yardımıyla makinenin tozunu alabilirsiniz. Uzun yıllar geçse de sararmayan beyaz vakum makineleri, Gıda Vakum Makinesi sayfasında uygun fiyat ve yüksek kaliteyle bulabileceğiniz ürünlerdir. Manuel ayarlı vakum makinelerinde poşet, makinelerde yer alan bıçaklar yardımıyla muntazam bir biçimde kesilir. 30 santime kadar yapıştırılabilen, 0,80 bar vakum gücüne sahip olan mutfak tipi bu tarz makineleri, sebze, peynir ya da balık gibi ürünleri vakumlamada oldukça yeterlidir.


   Vakum makineleri hayatı kolaylaştıran, kolay kullanıma sahip ürünlerdir. Kimi poşet vakum makinesi çeşitleri, çıkarılabilir bir hazneye sahiptir. Bu sayede hazneyi düzenli aralıklarla çıkarıp temizlemeniz de kolaylaşır. Kimi modellerde, mutfakta kullanıma uygun vakum makineleri çıkarılabilen plastik saklama kutularını da beraberinde taşır. Altı metreye kadar streç film alabilen modeller, aynı zamanda nemli gıdalar ve kuru gıdalar için ayrı ayarlara sahiptir. Otomatik ayarlardan yararlanarak raf ömrü uzun ürünler elde edilir. Kuruyemiş vakum makinesi kabuklu ya da kabuksuz kuruyemişlerin besin değerinden bir şey yitirmemesi için oldukça etkilidir.
   Işıklı işlev tuşlarını bulunduran makineler, çift katmanlı izolasyonları sayesinde sızdırmanın da önüne geçer. Yüksek kaliteli materyaller ve son teknolojiler kullanılarak üretilen yemek vakum makinesi seçenekleri, çiğ gıdaların haricinde pişmiş yemeklerin saklanması noktasında da önem taşır. Bu ürünlere ek olarak gazlı vakum makinesi seçenekleri içinde gıda vakum makinesi sayfalarından yararlanabilirsiniz. Seçeceğiniz vakum makineleri çeşitlerinin hacmini, litresini, en ve yüksekliğini de ayrıntılı olarak ürün bilgileri kısmından görebilirsiniz.


   Vakum Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


   Vakum makineleri çeşitleri arasında seçim yaparken, motor gücüne ve makinenin havayı etkili bir şekilde boşaltıp boşaltmadığına dikkat etmek gerekir. Bu makineler havayı iyice boşaltacak kapasitede olması, gıdanın buzlanmasının önüne geçecektir. İyi bir şekilde vakumlanan gıdalar, buzluk ve derin dondurucularda daha uzun süre dayanır. Ürün kullanılmak üzere açıldığında tadında herhangi bir bozulma meydana gelmez. Makinelerin iyi vakumlaması, aynı zamanda buzluğa koyduğunuz yiyeceğe diğer yiyeceklerin kokusunun sinmesini de engeller. Böylece et, balık, peynir veya sebze gibi yiyecekleri aynı alanda, hatta üst üste saklayabilirsiniz.

   peynir vakum makinesi kullanacağınız zaman, kısa sürede vakum işlemini yapan makineleri tercih ettiğinizde zamandan tasarruf sağlarsınız. Dakikalar içerisinde onlarca poşeti vakumlayıp kendinize lezzetli anlar yaratabilirsiniz. Vakum pompa özellikleri de seçimleriniz de dikkate alabileceğiniz bir diğer detaydır. Vakum poşetlerinin çift taraflı izolasyona sahip olması, bu tarz bir makine alırken göz önünde bulundurulması gerekir. Poşetlerin iyi şekilde yapışmadığı durumlarda buzlukta ya da derin dondurucuda nemli ve sulu gıdalar akma tehlikesi taşır. Bu gibi durumlarda hem hijyen problemi yaşanır hem de gıdanın besin değeri düşer. Gıda Vakum Makinesi'nin titizlikle bir araya getirdiği vakum makineleri seçenekleri, bu sorunları da ortadan kaldırır.


   Herkese Uygun Vakum Makinesi Fiyatları

   Paslanmayan çelik gövdeye, dayanıklı bir kasaya, kolay temizlenebilen yüzeye sahip vakum makineleri , fiyat performans anlamında oldukça avantajlıdır. Ev aletlerinin ya da cilt bakım aletlerinin tümünde olduğu gibi vakum makineleri de ürünlerin fiyatlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Makinenin kapasitesi, yapıştırma gücü, hacmi de fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Ancak hepsinden önemlisi, ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir ürünü almanızdır. Örneğin; sanayi tipi vakum makinesi ni evde kullanmanız zor olacaktır. Bunun yerine kompakt tasarımlara sahip, daha minimal modelleri tercih etmeniz, fiyat anlamında bütçenizi yönetmenizi kolaylaştıracaktır. Yağ vakum makinesi, halı vakum makineleri, cilt bakımında kullanılan makineler, mutfakta ürünleri konsantre hale getirmeye yarayan vakum makineleri, gidavakummakinesi.com'da her zaman uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. vakum makinesi fiyat konusunda en uygun adreslerden olan Gıda Vakum Makinesi, birden fazla çeşitlerinden alarak hem evde ve işyerinde hem de cildiniz için sağlıklı tercihler yapmanıza yardımcı olur.

   vakum makinesi tavsiye ihtiyacı olanlar, gıda vakum makinesi sayfalarında onlarca markanın bir araya gelerek oluşturduğu çeşitlilikten yararlanabilir. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek vakum makinelerinden kullananların gerçek deneyimlerini öğrenebilir. Güvenilir ve kullanışlı markaları bir araya getiren Gıda Vakum Makinesi, kampanya dönemlerini takip ederek uygun fiyatlı makineler almanızı da kolaylaştırır. Havayı tamamen boşaltan gıda vakumlama makineleri, dayanıklı gövdeleri sayesinde darbeye karşı dayanıklıdır. Sudan etkilenmeyen, güneşten renk kaybına uğramayan bu dayanıklı ev aletleri, düşük enerjiyle çalıştıkları için elektrik tasarrufu yapmanızı da sağlar. Dolayısıyla hem uygun fiyatlı, yüksek performanslı bir ürün alır hem de ev ekonomisine katkı sunarsınız.
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri | Garanti ve Destek | İade ve Değişim | Gizlilik Politikası | KVKK Politikası
    
    
   E Ticaret Danışmanı

   Gıda Vakum Makinesi

   Türkiye'nin Lider Vakum Makinesi Mağazası
   Sönmez Endüstriyel - Endüstriyel Mutfak ve Paketleme


   www.gidavakummakinesi.com
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.